Vítejte na midl.cz

image 1MIDL.CZ jsou čistě osobní stránky. Hlavním záměrem je vlastní prezentace na internetu, výměna informací a zkušeností v oblastech, které mě zajímají a baví. Stránky jsou určeny především mě, mé rodině a kamarádům. Druhoplánově pak doufám, že obsah stránek přitáhne i další čtenáře a že se postupně stanou i významným zdrojem příjmu do rodinného rozpočtu ;-)

Obsah stránek tvoří články ze čtyř oblastí kterým věnuji podstatnou část svého času. Sekce Počítačový guru je věnována všemu, co se točí kolem počítačů - hardware, software, programování a internet. Baví mě stavět přátelům počítače a ladit jejich pracovní výkon nastavením BIOSu, operačního systému a ovladačů na maximum. Programování (Java, C#, Visual Basic) a zejména tvorba webových stránek (XHTML, CSS, Joomla) patří rovněž do této oblasti.

radarV sekci Sportovní tragéd popisuji pro pobavení svých přátel naše akce společensko-sportovního charakteru, včetně pořízené fotodokumentace. Třetí oblastí je moje role Projektového manažera. Tato role je velmi důležitá, neboť mě živí. A koho chleba jíš, toho píseň zpívej! Takže zde najdete krušné zkušenosti projektového manažera o marné snaze řídit projekty, projektové týmy a vůbec dát dění kolem nějaký řád. Poslední (čtvrtá) oblast pak zahrnuje vše ostatní k čemu cítím potřebu se vyjádřit jako člen občanské společnosti. Názory na politiku počínaje přes nekonečnost vesmíru až po nesmrtelnost chrousta.

Poděkování patří tvůrcům šablony - www.templatemo.com - která byla použita při vytváření stránek. Touto cestou nabízím zájemcům vytvoření vlastní webové prezentace, úpravy hotových šablon případně správu obsahu a aktualizaci internetových stránek. V případě zájmu mě kontaktujte na emailové adrese.

Stránky jsou nyní ve stádiu realizace, takže obsah se tvoří a některé odkazy nikam neukazují. Tyto nedostatky budu postupně odstraňovat tak, aby stránky byly stále zajímavější. Nejsem profesionální programátor s neomezeným rozpočtem, takže si nekladu žádné přehnané cíle. Budu rád, když mi napíšete váš názor na cokoliv, co na stránkách midl.cz najdete nebo byste chtěli najít.Hello,

MIDL.CZ is the czech personal blog web portal. The content of these pages is created by amateur programmer for my friends, family and unknown colleagues in the internet world. I try to present my interests, feelings and thoughts in several categories: Computers and programming, jogging and hiking, project management. My intension is to share experiences and photos with the people who are interested in the same areas. If you find this portal interested or you can share some ideas, please send me an e-mail.

Image gallery - Dreamstime:


DOPORUČUJEME: Parfemy.cz | Hodinky.cz | Krasa.cz | Prozdravi.cz | Sperky.cz | Nakupnicentrum.cz